Jarní pohádka

písničky pro děti

  • videa
  • noty
  • nahrávky
  • insipirace a tipy 
23.8. 2022

SkoTančení se mění

Jak to tak v životě bývá, časy se mění a my s nimi. A s námi zase naše projekty. Moje zkušenost je taková, že nemá cenu na nějaké stejnakosti lpět. Když lpím, trpím. Učím se pouštět. A nakonec, změna je přirozená součást života (alespoň tedy mého určitě). Skotančivá historie SkoTančení existuje oficiálně od února 2017. Začalo to skládáním dětských písniček, o které...

14.7. 2022

Technika nebo přirozenost?

Cílem každého zpěváka je přirozený hlasový projev, který je podepřen technikou. Kombinace techniky a přirozenosti je předmětem tohoto článku.

21.5. 2022

Představuji nový projekt

Zpěvem ke svobodě. Pro koho je obsah určen? Jaké hodnoty projekt nese? Co v rámci něj budu tvořit? To vše Vám prozradím v tomto článku.

1.2. 2022

Proč je důležité se rozezpívat?

O tomhle nás ve škole nic neučili. K čemu je tedy rozezpívání dobré? Hlasová rozcvička Výborně tady funguje přirovnání ke sportovní rozcvičce. Před sportovním výkonem je nutné se rozcvičit. Lépe se nám cvičí, svaly se rozehřejí, psychicky se připravíme na to, co nás čeká a snižujeme riziko poranění. O tom nemáme pochyb, protože to známe z tělocviku. Kolik...

28.4. 2021

Čarodějnická písnička

Tradice, plno zábavy nejen pro děti, ale i ohlédnutí se za naší historií – to všechno přináší svátek čarodějnic. Mnoho dam se na tento den za čarodějnici převléká, zvlášť pokud pracují s dětmi. A já si říkám, že se ani strojit nemusím, stačí když se ráno probudím a vstanu. A proto jsem svůj vzhled na natáčení tohoto videa schválně neupravovala. Až si říkám, jestli...

24.4. 2021

Aprílové počasí

Veselé dětská písnička o dubnovém počasí. Jarní náladu ve videu ztvární flétna, kytara, ukulele a bubínek. Zanotujte si podle sebe, mám pro Vás noty ke stažení.

5.4. 2021

Hola hej! Veselá jarní písnička

Veselá jarní písnička, kterou jsme nahrály v rámci projektu Všímánky. Zazpívejte si s námi! V článku najdete video, noty a mnoho dalšího.

1.4. 2021

Jarní mini-pohádka: písnička + noty

Písnička nejen pro děti, vhodná pro předškolní vzdělávání. Noty, video nahrávka a text písně. Jarní inspirace v podobě vysvětlení, proč mělo letos jaro zpoždění.

probouzení zvířátek
26.3. 2021

Jarní probouzení zvířátek: Písnička a hra

Pojďme si společné jarní hry zpestřit pomocí písničkou. Zahrajeme si na sluníčko a jeho kouzelné sluneční paprsky. Pomocí nich totiž zahřívá zemi i zvířátka. Vybereme si, které zvířátko probudíme jako první...

23.3. 2021

Jarní tání: VIDEO + NOTY

Ač je nevyzpytatelné, letošní počasí, jaro už se brzy, určitě ohlásí. Sněženky už rostou a znenadání, zazpíváme si o letošním jarním tání.